KDO JSEM?

mí skvělí kolegové
s růžovou makléřkou v Londýně 🙂
Francouzský buldoček - Hugina
BULLDOG Reality

Podnikání mi dává možnost plně se realizovat, dává mi svobodu volby. Do oblasti realit jsem se pustil s cílem stát se rodinným makléřem, s kterým klienti mohou sdílet šťastné i ty bohužel méně šťastné okamžiky jejich života. Za 20 let praxe s více než tisícovkou úspěšně realizovaných prodejů nemovitostí jsem se stal osobním makléřem mnoha rodin.

TROCHA HISTORIE
Narodil jsem se v roce 1982 v Čelákovicích nedaleko Prahy. Moje dětství a dospívání nebylo snadné – problémy tatínka s alkoholem, rozchod rodičů, brzké otcovo úmrtí, maminčina těžká autonehoda – tyto a mnoho dalších událostí formovaly mou osobnost. Díky těmto útrapám, které dnes s odstupem času považuji za pozitivní formování osobnosti, jsem si velice brzy uvědomil, že chci mít život ve vlastních rukou a být nezávislý.

ŽIVOTNÍ INSPIRACE
Během studia na IT škole jsem měl možnost trochu přičichnout k podnikání skrze senzační MLM společnost, ve které jsem vedle realit aktivní nadále. Toto podnikání a zejména knihy osobního růstu např. od autorů: Dale Carnegie, John C. Maxwell, Napoleon Hill, Florence Littauerová, Robert T. Kyosaki, Stephen R. Covey a nahrávky od úspěšných podnikatelů – mi daly naději, že můj život neskončí dřepěním u počítače a nudným programováním. Za tuto poznámku se omlouvám všem klientům kteří se zabývají IT... na které narážím kupodivu velmi často... :-)))

JAK TO ZAČALO, ANEB ZAČÁTKY NEJSOU SNADNÉ
Po dokončení školy, po několika pohovorech, padla volba pustit se do  realit. Realitní byznys mě rychle chytl za srdce - nebudu skrývat, že první, co mě lákalo, byly zejména peníze. Začátky nebyly snadné, odmítání klientů, několik měsíců bez příjmu a odrazování ze strany rodiny…. vzpomínám si, jako by to bylo včera, když jsem na začátku realitní kariéry neměl na jídlo, jezdil jsem do kanceláře vlakem na černo a doma jsem měl odstřiženou elektriku. 🙂 Proto se dnes potutelně směji, když klienti občas tvrdí, že se makléři mají jak prasata v žitě. Už tenkrát jsem se, ale držel hesla „CO TĚ NEZABIJE, TO TĚ POSÍLÍ“

NIKDY SE NEVZDÁVEJTE, CÍL JE STÁLE STEJNÝ JEN SE POSOUVÁ V ČASE!
Postupně se začalo dařit a začal jsem objevovat kromě peněz další zajímavé přidané hodnoty, a to zejména psychologii prodeje, různé osobnostní profily klientů a jejich odlišné potřeby, radost a uspokojení ze zdárně dokončeného obchodu a v neposlední řadě celoživotní přátelství s klienty.

Už roce 2002, měli reality pokažené jméno a v dnešní době to není bohužel o moc lepší. Vím, že teď střílím do vlastních řad, ale štve mě, když vidím na trhu realitní makléře bez znalostí a zkušeností, běhající v žabkách a nátělníku, s omezenými vyjadřovacími schopnostmi, fungující z domova, bastlící smlouvy někde na koleni, apod. Věřím, že realitní trh u nás se změní a dospěje, i proto jsem v roce 2007 otevřel realitní společnost, kde dodnes předávám své zkušenosti mladším kolegům a začínajícím nováčkům. Věřím, že za pár let budou klienti volat svému realitnímu makléři stejně automaticky, jako dnes volají svému zubaři, protože je hrozně bolí zuby.

Nechci jen spokojeného klienta, to chtějí všichni! Chci pozitivně šokovaného klienta, který o mě bude nadšeně vyprávět své rodině, přátelům a známým.

Jsem si jist, že i díky tomuto přístupu jsem získal za mou kariéru mnoho ocenění, mezi ty nejcennější patří ocenění nejlepšího makléře za rok 2014 v síti Century 21.

ZÁLEŽÍ NA POSTOJI
Za mnohaletou praxi jsem se naučil, že neexistuje problém, který by se nedal vyřešit a že nic není tak horké, jak se zdá. Klíčem k úspěchu v jakékoli oblasti osobního či profesního života je zaujmout k danému problému správný postoj, být pozitivní a hledat řešení.

MÁ PŘIDANÁ HODNOTA A MÉ KRÉDO
Mou přidanou hodnotou jsou zejména mé dlouholeté zkušenosti, prověřená historie bez negativních referencí, velké množství poptávajících klientů, spolupráce se sítí realitních makléřů s vlastní klientelou, propracovaný marketing nemovitosti, osobní přístup a vášeň pro to, co dělám. 

Mým krédem je umožnit klientům nestresovat se a bavit se prodejem či nákupem nemovitosti.

PROČ BULLDOG Reality, co to znamená?
Hádejte! 🙂 Kancelář jsme pojmenovali po naší chlupaté šéfové, francouzském buldočkovi Hugině. :-)) V duchu názvu naší firmy se pereme o Vaše zájmy s buldočí vervou. 🙂

Připojte se mezi mé spokojené klienty. Těším se na Vás!

 JARDA NOVÁČEK, váš realitní makléř

Stále si nejste jisti zda mohu pomoci i Vám?

Přesvědčte se o tom sami! Využijte nezávazné konzultace zcela ZDARMA! Konzultace probíhají osobně a nebo prostřednictvím telefonu. Poté se sami rozhodnete, zda společně zahájíme spolupráci a nebo zda půjdete svou vlastní cestou.

Stačí jen vyplnit formulář ZDE

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů