CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI?

O spolupráci s kanceláří pana Nováčka mohu mluvit je v superlativech. Bylo to pro mne velice příjemné překvapení. V budoucnu Vašich služeb znovu využiji. Zdá se mi rozumné vrátit se ke spolupráci tam kde to fungovalo.

Zdeněk Pohlreichpodnikatel / majitel www.cafeimperial.cz

Zkušenosti:

Vzdělání a ocenění:

START&ORIENTATION, CREATE 21, IMA  a mnoho dalších

Pan Jaroslav Nováček je vynikající realitní makléř, který je velice vstřícný, ochotný a je s ním velmi dobrá komunikace. Všem svým známým, kteří by chtěli prodat nebo pronajmout nemovitost, bych jej doporučila.

Mgr. Martina Arnoštovášefredaktorka

Vřele doporučuji tuto realitní kancelář. Především děkuji panu Jaroslavu Nováčkovi za jeho starostlivou péči při prodej nemovitosti. Mohu říci, že s takovými odbornými zkušenostmi a solidním jednáním se nesetkáte u všech makléřů.

Bc. Jiřina Urbánkovápedagog předškolního vzdělávání

Stal jsem se obětí organizovaného podvodu v kterém byl dané podvodnici nařízen skoro 7 letý trest odnětí svobody ve věznici s ostrahou. Díky rychlé a profesionální reakci pana Nováčka jsme minimalizovali ztráty nemovitého majetku. Pokud by se pan Nováček do dané kauzy nevložil dnes bych nevlastnil již ani jednu nemovitost, popř. ani má rodina. Jeho služby mohu tedy s čistým svědomím doporučit.

Jaromír Dostáldřevomodelář a restituent

Skrze pana Nováčka jsem realizovala již dva prodeje nemovitostí a vždy jsem byla plně spokojena. Vstřícný přístup, rychlé jednání a prodej za nejvyšší možnou cenu.

Blanka Medřickáasistentka

S panem Nováčkem jsem se setkal při nákupu bytu. Pomohl mi, byl velkorysý a nebyl problém se mu kdykoliv dovolat. S jeho službami jsem byl plně spokojen.

Miroslav Neubauerobchodní zástupce

Společnost RE/MAX jsem využil pro prodej i koupi domu. V obou případech jsem byl velmi spokojen s kvalitou služeb a odvedené práce. Naprosto profesionální přístup k zákazníkovi, vše, co bylo třeba dodat, společnost ohlídala za mne tak, aby se minimalizoval počet návštěv v kanceláři. Dá se říci, že všechny kroky pracovníků společnosti jsou promyšlené a vedou zcela jednoznačně k rychlému cíli – k předání nemovitosti kupujícímu. Vítám rovněž upozornění, která mi do doby, kdy jsem poprvé (a zřejmě naposled) prodával a kupoval dům, byla neznámá, ale pan Nováček mne na ně upozornil a poskytl vysvětlení, navíc podané tak, aby naprostý laik, jako jsem já, vše pochopil. Třeba i díky jemu jsem včas stačil podat přiznání k dani z nemovitosti. Pomohl mi v něm vyplnit i spoustu kolonek spoustou nesmyslných čísel, což mi v době internetu přišlo poněkud podivné, že to musím vyplňovat.

Ing. Milan Louckýšéfredaktor IT

S panem Nováčkem se známe již více než 10 let za tu dobu jsme spolu realizovali několik desítek realitních transakcí a vždy k mé plné spokojenosti. Nikdy jsem se nemusel o nic starat vždy za mě vyřídil vše od A do Z.

Karel Michelrealitní investor

Pan Nováček disponuje v současné době vlastnostmi, kteří mnozí a nejen makléři pozbývají. Nejdůležitější vlastností v oblasti obchodu s realitami je spolehlivost! Ta je u pana Nováčka na 100% úrovni. Díky jeho přičinění jsem našla a zabydlela se v novém bytě rychle a bez problémů. Jeho služeb jistě v budoucnu využiji, jelikož je spolehlivý! S důvěrou se na něj tedy obrátím i příště.

Lucie Vítová

Byli jsem s Vámi moc spokojeni, chatu v Jevanech jste prodal nad očekávání dobře. Máme Vás moc rádi, zveme Vás na skleničku a kachnu se zelím a knedlíky. Manžel Vás pozdravuje. :-)

manželé Cibulkovidůchodci

Pan Nováček je profesionál, který má velmi dobrý přehled o nemovitostech a o všem, co s tím souvisí. Jako člověk je milý, vstřícný a případné problémy, které se vyskytnou, bere jako osobní výzvu a neváhá s nimi klientům pomoci.

Mgr. Pavla Klimešová Málkovápedagog

Pane Nováčku ještě jednou Vám chceme se ženou moc poděkovat za vnesení jasnosti a přehlednosti do nákupu našeho nového bytu. S Vaším vstřícným a milým jednáním jsme byly velice spokojeni. V budoucnu jistě vašich služeb znovu využijeme.

manželé MUDr. David Holub a 
MUDr. Alice Holubová
psychiatři, http://www.psychoanalytickaterapie.cz

Se servisem od pana Nováčka jsem byl zcela spokojen. Doporučuji

Gabriel Gajdošfleet sales representative, www.autoopat.cz

Pana Nováčka znám několik let a doporučila bych ho všem, kteří řeší cokoliv, co se týče realit. Vždy mi dobře poradil a vše navíc rychle vyřešil. Spolupráce s ním je opravdu kvalitní a cena odpovídá této kvalitě. Doporučila jsem ho svým známým a reference na něj a jeho tým byla vždy jen ta nejlepší.

Martina Tomíškoválektorka a osobní koučka

Za posledních několik let mi pan Nováček pomohl realizovat prodej chalupy v jižních čechách, prodej činžovního domu v Novém Bydžově a nákup nemovitosti v Chlumu u Zbýšova. Vždy k mé plné spokojenosti, jeho služby byly férové a profesionální. Mohu vřele doporučit je to odborník na slovo vzatý, např. v Chlum u Zbýšova katastr udělal chybu při zápisu vlastnického práva, které by jsme si nikdo ze zúčastněných pravděpodobně nevšimli, díky pozornosti pana Nováčka jsem nepřišel o část nabývaného majetku. Prodej nemovitosti v Novém Bydžově taktéž nebyl vůbec snadný, protože se jednalo o činžovní dům s nájemníky a vlastnil jsem ho jako spoluvlastník společně s dalšími pěti sourozenci.

Ing. Václav Kapraschemik

Tímto bych chtěla poděkovat panu Nováčkovi za profesionalitu a pomoc s koupí mého prvního bytu na Žižkově. Se spoluprácí jsem byla maximálně spokojena a oceňuji především rychlost a snadný průběh celého prodeje. Má zkušenost byla jednoznacně pozitivní a služeb makléře ráda využiji i v budoucnu.

Michaela VavřichováConsultant, Graebel companies, graebel.com

Děkuji Vám za Vaše služby, jsem zcela spokojen. V oblasti nemovitostí se vůbec neorientuji a přesto nákup bytu včetně sjednání hypotéčního úvěru proběhl hladce. Dokonce mnohem dříve než prodej domu, který nám realizovala jiná realitní kancelář. Dnes lituji, že jsem nevyužil na prodej naší nemovitosti Vašich služeb.

Čeněk Háladělník

Realizoval jsem pronájem bytu přes pana Jaroslava Nováčka. Ten se postaral ve velmi krátké době o všechny náležitosti ohledně pronájmu mého bytu. S jeho přístupem jak po lidské tak profesní stránce jsem byl velmi spokojen. Mohu doporučit. Nájemnice bydlí v bytě již 4 rokem a řádně platí.

Ladislav Panuščíkelektrikář

První zkušenost a prodejem nemovitosti v mém životě. Nadstandardní spokojenost s realitním makléřem panem Nováčkem. Celkově informace, rady i mimo jeho služby, velmi příjemné vystupování a profesionalita byly vždy včas a perfektně načasované. O nic jsem se nemusela starat. Vřele doporučuji.

Mgr. Monika HejnáHlavní sestra

Zde je taky pochválná reference mých kolegů formou vtipného videa, doporučuji se podívat :-)))

Stále si nejste jisti zda mohu pomoci i Vám?

Přesvědčte se o tom sami! Využijte nezávazné konzultace zcela ZDARMA! Konzultace probíhají osobně a nebo prostřednictvím telefonu. Poté se sami rozhodnete, zda společně zahájíme spolupráci a nebo zda půjdete svou vlastní cestou.

Stačí jen vyplnit formulář ZDE